Apple Arcade wprowadza nowe gry w sierpniu

macpretorians.com 1 tydzień temu

Apple Arcade przez cały czas wprowadza nowe pozycje do swojej oferty. Teraz firma podzieliła się informacją na temat sierpniowych nowości. Popularna seria Temple Run doczeka się nowej wersji, a dwa kolejne tytuły pojawią się w sierpniu.

Apple szczegółowo opisało nowe gry w poście w dziale Newsroom:

Trzy ekscytujące nowe gry pojawią się w Apple Arcade w przyszłym miesiącu – Temple Run: Legends, Vampire Survivors+ i przestrzenny tytuł Apple Vision Pro Castle Crumble.

Temple Run: Legends zadebiutuje 1 sierpnia, a Apple podkreśla, iż będzie to pierwsza gra z serii zawierająca tryb „level-based runner”.

Innym tytułem, który pojawi się na platformie, będzie Vampire Survivors+. A zaplanowana na 29 sierpnia Castle Crumble będzie najnowszą wersją dla Vision Pro.

Oto jak Imangi Studios opisuje nadchodzące Temple Run: Legends:

Biegaj, pływaj, skacz i dołącz do legionu bohaterów w Temple Run: Legends. Oprócz klasycznego trybu nieskończonego biegu, gracze mogą odkrywać starożytny Aperion z nowymi trybami rozgrywki, dynamicznymi wyzwaniami i nagrodami oraz ponad 500 poziomami w trybie fabularnym. Gracze powinni przygotować się na przemierzanie ekscytujących klimatów, interakcję z fascynującymi mieszkańcami i stworzeniami oraz napotkanie wyjątkowej, zupełnie nowej obsady postaci podczas zdobywania kolejnej przygody.

Czekamy z niecierpliwością na kolejne interesujące gry w ofercie Apple Arcade.Źródło: 9To5Mac

Idź do oryginalnego materiału