ASUS ROG Harpe Ace w wersji Extreme. To nowy król gamingu?

1 tydzień temu

ASUS poszerza swoje portfolio peryferiów dla graczy. Tym razem mowa o myszce ROG Harpe Ace Extreme, którą mieliśmy okazję już zobaczyć na targach Computex 2024.

ASUS ROG Harpe Ace to sprzęt, który debiutował w ubiegłym roku i skierowany był do najbardziej wymagających graczy. Opinie zarówno recenzentów, jak i konsumentów były bardzo pozytywne. Nowy model z dopiskiem Extreme podnosi poprzeczkę jeszcze wyżej i ma być jeszcze lepszy, wprowadzając kilka wyczekiwanych usprawnień do konstrukcji.

ASUS ROG Harpe Ace Extreme pojawi się na rynku w Q3 2024

Mamy tutaj do czynienia z bezprzewodową konstrukcją opartą o sensor optyczny ROG AimPoint Pro i przełącznikami ROG Optical Micro Switches o deklarowanej żywotności do 100 milionów kliknięć. Na szczególną uwagę zasługują ślizgacze, które wykonano ze szkła Gorilla Glass 3. Myszka jest również niezwykle lekka – jej masa to tylko 47 g – dzięki zastosowaniu wyjątkowej skorupy wykonanej z włókna węglowego.

Czujnik oferuje rozdzielczość do 42 000 DPI, a dzięki zastosowaniu technologii ROG Polling Rate Booster gryzoń osiąga imponujące wartości opóźnień. Podłączymy do naszego sprzętu dzięki jednego z trzech trybów łączności – USB, dongle 2,4 GHz oraz Bluetooth. Całość dopełnia częstotliwość raportowania do 8000 Hz.

Model ASUS ROG Harpe Ace Extreme, który mieliśmy przyjemność oglądać był dostępny w kolorze czarnym. Premiera przewidywana jest na trzeci kwartał 2024 roku i jak na razie nie zdradzono ile przyjdzie nam za myszkę zapłacić. Z pewnością jednak nie będzie tanio, skoro oryginał kosztuje przez cały czas około 599 złotych.

Idź do oryginalnego materiału