Bezpłatnie: Dzięki promocji możesz korzystać z PlayStation Plus bezpłatnie przez ograniczony czas

ochrona24.info 1 miesiąc temu

Choć PlayStation Plus zapewnia dostęp do funkcji sieciowych konsol i oferuje dodatkowe korzyści w zależności od poziomu abonamentu, są osoby, które nie mogą lub nie chcą go kupić. Na szczęście Sony uruchomi specjalną promocję, która umożliwi wszystkim graczom skorzystanie z podstawowych funkcji serwisu Ograniczony czas.

Podstawowe PS Plus Jest to najtańszy i najprostszy plan w płatnym programie, ale bardzo ważne jest, aby w pełni cieszyć się większością gier wideo z katalogu. Playstation 4 I PS5. Mówimy to, ponieważ jest to konieczne, aby uzyskać dostęp do trybów wieloosobowych i funkcji sieciowych wszystkich tytułów, z wyjątkiem tych sugerowanych Darmowa gra.

Najtańszy poziom kosztów usługi abonamentowej 6,99 USD miesięcznie I 54,99 USD rocznie. jeżeli chcesz grać ze znajomymi, ale nie masz aktywnego członkostwa, z euforią dowiesz się, iż niedługo będziesz mógł dołączyć do trybów online swoich ulubionych gier. Całkowicie za darmoChoćby tylko na kilka dni.

Powiązane filmy: Czym jest nowe PlayStation Plus?

PS Plus zapewnia darmowy weekend na grę online ze znajomymi

Interaktywna rozrywka Sony Zapowiedział, iż zostanie on wdrożony już niedługo Wolny weekend PlayStation Plus, za pomocą którego wszyscy gracze będą mieli dostęp do trybów sieciowych swoich ulubionych gier wideo, choćby jeżeli nie posiadają abonamentu. Ta ograniczona czasowo promocja rozpocznie się już wkrótce.

W szczególności możesz grać online ze znajomymi z Od 22 do 23 czerwca Na PlayStation 4 i PlayStation 5. Choć jest krótka, wystarczy, by zapewnić wiele godzin zabawy w trybach rywalizacji lub kooperacji w wielu grach. Najlepsze jest to, iż musisz spełnić tylko dwa wymagania: to, iż masz Sieć Playstation I oczywiście A połączenie internetowe Wysoka prędkość.

Gry wieloosobowe będą bezpłatne na PS4 i PS5 dzięki promocji PS Plus

To nie pierwszy raz Sony Oferuje darmowy weekend dla wielu graczy. W lutym 2024 roku uruchomiła tę samą promocję i umożliwiła użytkownikom dostęp do funkcjonalności online konsoli na kilka dni. Nie wiadomo, kiedy ta inicjatywa powróci, dlatego warto z niej skorzystać, zanim będzie za późno.

Jeśli jesteś aktywnym członkiem PS Plus Essential, warto zauważyć, iż będziesz mógł dodawać kolejne Squarepants: Kosmiczny szok, Ulice wściekłości 4 I AEW Walcz na zawsze Do Twojej biblioteki w czerwcu. jeżeli subskrybujesz Dodatkowa uwagaPowinieneś wiedzieć, iż ta gra jest popularna Łowca potworów I 13 innych tytułów.

Wreszcie poziom PS Plus Premium (Deluxe) Masz klasyczne gry na PlayStation 2 i PS VR2, które możesz teraz pobrać i grać bez dodatkowych kosztów.

Ale powiedz nam, czy skorzystałbyś z darmowego weekendu, aby skorzystać z usługi Sony i pobawić się ze znajomymi? Przeczytajmy Ci w komentarzach.

Kliknij ten link, aby znaleźć wszystkie aktualności dotyczące PlayStation Plus.

Powiązane filmy: Nieunikniony los usług gier wideo

fontanna

Idź do oryginalnego materiału