Cyberpunk Orion będzie bardziej „amerykański”. Prace nad grą trwają
1 rok temu
Zdjęcie: Szymon Baliński
Nie od dziś wiadomo, iż Cyberpunk Orion (nazwa kodowa) powstaje w CD Projekt RED North America, oddziale zamieszczonym w Bostonie. Żeby było jasne, do premiery gry zostały jeszcze lata. Ujrzenie jej na sklepowych półkach przed 2030 r. będzie absolutnym...
Powiązane
Team Poland. Polska w grze o globalną ekspansję
1 godzina temu
PlayStation 6 stawia na AI. Nowy przeciek ujawnia plan Sony
1 godzina temu
Polecane
Szaleństwo przed meczem. Szkoci opanowali Miami
1 godzina temu
Złamał nogę na MŚ. Coś pięknego, jak przywitali go kibice
1 godzina temu
Tak gra 18-letni Bośniak. Zobacz efektownego gola [WIDEO]
1 godzina temu













![Tak gra 18-letni Bośniak. Zobacz efektownego gola [WIDEO]](https://sf-administracja.wpcdn.pl/storage2/featured_original/6a3c3547649808_73870609.jpg)

