Elden Ring: Shadow of the Erdtree DLC – godzina premiery w Twojej strefie czasowej

cyberfeed.pl 1 miesiąc temu


Uwolnienie Cień Erdtree oznacza jedyne DLC dla Pierścień Eldena. Jak przystało na grę, po której praktycznie nie da się poruszać bez przewodników, czas wydania DLC jest również nieco bizantyjski, a jego wdrażanie jest rozłożone w czasie w zależności od tego, gdzie mieszkasz i na jakiej platformie grasz.

Oto kiedy Pierścień Eldena‘S DLC Shadow of the Erdtree zostanie wydane w Twojej strefie czasowej.


Czas premiery Shadow of the Erdtree: Kiedy zostanie wydane DLC Elden Ring?

Czas premiery Elden Ring różni się w zależności od platformy, na której grasz.

Data premiery dodatku Elden Ring na PlayStation i Xbox

Zdjęcie: FromSoftware/Bandai Namco

Na PlayStation i Xboxie Cień Erdtree będzie na żywo o godz o północy czasu lokalnego w piątek 21 czerwca w większości regionów świata– wynika z grafiki opublikowanej w mediach społecznościowych przez dewelopera FromSoftware.

Wyjątkiem są Stany Zjednoczone gdzie, gdy na wschodnim wybrzeżu wybije północ czasu lokalnego, DLC zostanie udostępnione na konsolach w całym kraju (co oznacza, iż ​​mieszkańcy zachodniego wybrzeża będą mogli grać od 21:00 czasu PDT 20 czerwca).

Czas premiery dodatku Elden Ring na PC

Tymczasem na komputerze z systemem Windows Cień Erdtree uruchamia się o północy CEST w piątek, 21 czerwca jednocześnie na całym świecie. Oto kiedy jest to w Twojej strefie czasowej:

  • 15:00 czasu PDT 20 czerwca dla zachodniego wybrzeża Ameryki Północnej
  • 18:00 EDT, 20 czerwca dla wschodniego wybrzeża Ameryki Północnej
  • 23:00 czasu BST, 20 czerwca dla Wielkiej Brytanii
  • 12:00 CEST dla Europy Zachodniej / Paryża
  • 7:00 JST 30 maja dla Tokio

Czego można się spodziewać po DLC Elden Ring: Shadow of the Erdtree

Jak opisano w Polygon’s Cień Erdtree zapowiedź I pierwsze wrażeniaDLC to zasadniczo „więcej Pierścień Eldena.” W przeważającej części oznacza to: rozległe lochy, nieustępliwych wrogów i ogromne poczucie odkryć.

Po pierwsze, według naszej zapowiedzi dodatek jest znacznie trudniejszy niż podstawowa wersja gry. W zestawie znajdują się nowe rodzaje przedmiotów kolekcjonerskich (w tym wzmocnienia zwane Fragmentami Scadutree). Narracyjnie, Cień Erdtree skupia się na Miquelli, którego możesz znać jako brata Maleniajedna z najbardziej znanych walk z bossami z podstawowej wersji gry.

Jesteśmy już trochę blisko drutu, ale jeżeli przez cały czas przygotowujesz się do rozszerzenia, zapoznaj się z naszymi przewodnikami jak uzyskać dostęp Cień Erdtree I jak przygotować się na DLC. Przynajmniej będziesz musiał pokonać Radahn I Mohg – coś około dwie trzecie graczy nie zrobione. Powodzenia!Source link

Idź do oryginalnego materiału