Kielce dołączą do grona miast posiadających własną edycję gry Monopoly. Premiera odbędzie się w grudniu bieżącego roku, a wcześniej mieszkańcy w głosowaniu zdecydują, która lokalizacja trafi na jedno z najdroższych pól na planszy. O planach wydania kieleckiej wersji kultowej planszówki poinformowano w czwartek w Muzeum Zabawek i Zabawy. Prezydentka Kielc Agata Wojda podkreśliła, iż projekt […]
Kielce będą miały swoją wersję gry Monopoly
spottedalert.pl 1 miesiąc temu
Powiązane
Team Poland. Polska w grze o globalną ekspansję
1 godzina temu
PlayStation 6 stawia na AI. Nowy przeciek ujawnia plan Sony
1 godzina temu
Polecane
Szaleństwo przed meczem. Szkoci opanowali Miami
56 minut temu
Złamał nogę na MŚ. Coś pięknego, jak przywitali go kibice
1 godzina temu
Tak gra 18-letni Bośniak. Zobacz efektownego gola [WIDEO]
1 godzina temu













![Tak gra 18-letni Bośniak. Zobacz efektownego gola [WIDEO]](https://sf-administracja.wpcdn.pl/storage2/featured_original/6a3c3547649808_73870609.jpg)

