Oryginalny Don't Starve zadebiutował w 2013 roku, jednak to samodzielny dodatek nastawiony na rozgrywkę sieciową - Don’t Starve Together, który opuścił wczesny dostęp w 2016 roku - zdobył znacznie większą popularność. Mimo upływu lat produkcja nie traci graczy, a wręcz przeciwnie - społeczność gry ciągle rośnie.

1 godzina temu

















