MultiVersus niedługo powróci wraz ze Szczelinami

ittechblog.pl 3 tygodni temu
Zdjęcie: multiversus


Jeszcze w tym miesiącu będziemy mogli wrócić do MultiVersus. Produkcja, która była w becie tak długo, iż zdążyliśmy zobaczyć, jak powoli gracze od niej odchodzą, teraz ma wystartować jako pełna wersja, która przyciągnie nas na dłużej.

MultiVersus i jego Szczeliny

Twórcy MultiVersus podzielili się nowym zwiastunem gry, prezentującym tryb PvE pod tytułem “Szczeliny”.

Czytaj też: Powstał dokument o Destiny 2

Szczeliny zawierają wiele niespodzianek, od walk z bossami po minigry, a ciągłe aktualizacje zawartości będą pozwalały grze zachować świeżość. Każda Szczelina obejmuje rozdziały, które z kolei składają się z węzłów pełnych bitew i wyzwań. W każdym węźle znajdują się unikalne mutatory dla różnych scenariuszy walki. Poprzez
realizację celów węzłów i wygrywanie meczów gracze zdobywają nagrody, a także klejnoty, które można wykorzystać do podniesienia statystyk i użycia efektów specjalnych.

Szczeliny to jeden z wielu sposobów na doświadczenie MultiVersus podczas premiery 28 maja. Pozwalają one również graczom na naukę mechaniki, testowanie postaci i doskonalenie umiejętności, niezależnie od tego, czy grają solo, czy online ze znajomymi.

Czytaj też: Abonamenty PlayStation Plus Extra i Premium stają się dla mnie męczące

Gra MultiVersus autorstwa Player First Games będzie dostępna za darmo od 28 maja na platformach PlayStation 5 i PlayStation 4, Xbox Series X|S, Xbox One oraz PC (Steam i Epic Games Store). Funkcje rozgrywki międzyplatformowej oraz postępów międzyplatformowych będą w pełni obsługiwane.

Ta darmowa platformowa bijatyka kładzie duży nacisk na stale powiększającą się listę popularnych postaci opartych na seriach Warner Bros. Discovery, takich jak Batman, Superman, Wonder Woman, Harley Quinn, Black Adam i Joker (DC); Kudłaty i Velma (Scooby-Doo); Królik Bugs, Diabeł Tasmański i Marsjanin Marwin (Zwariowane melodie); Arya Stark (Gra o tron); Tom i Jerry (Tom i Jerry); Pies Jake, Człowiek Finn i Bananowy Strażnik (Pora na przygodę); Steven Universe i Granat (Steven Universe); Stalowy Gigant (Stalowy Gigant); LeBron James (Kosmiczny Mecz: Nowa era); Rick Sanchez i Morty Smith (Rick i Morty); Gizmo i Stripe (Gremliny); i nowe, niezwykłe stworzenie o imieniu Reindog.

Idź do oryginalnego materiału