Poznaliśmy datę premiery Against the Storm na PC. Ba wersja na PC zagości także w Game Passie!

lubiegrac.pl 2 tygodni temu

Oficjalnie dowiedzieliśmy się, iż pełne wydanie Against the Storm, obiecującej polskiej strategii. Po wyjściu z Wczesnego Dostępu, tytuł zagości także w abonamencie Xbox Game Pass w wersji na komputery!

Eremite Games oraz Hooded Horse zdecydowały się zapowiedzieć dokładną datę premiery gry Against the Storm. Tytuł rozwijany w ramach Wczesnego Dostępu już za kilkanaście dni wejdzie do pełnej wersji z dodatkową, sporą aktualizacją.

O czym jest Against the Storm?

W mrocznym świecie fantasy gracze mogą się spodziewać walki na rzecz bezwzględnej królowej, dążąc do tego, aby zapewnić odpowiednie zasoby i technologie, umożliwiające przetrwanie. W innym przypadku ludzie oraz niezwykłe zwierzęce istotny pochłonie mrok.

Polski city-builder z elementami roguelite'a doczeka się nowego trybu Queen's Hand ze specjalnie zaprojektowanymi wyzwaniami oraz pakietem usprawnień i poprawek, które mają uczynić rozgrywkę jeszcze bardziej satysfakcjonującą.

Zapoznaj się również z: Top 10 city builderów, w których strategia sprawdzimy się jako zarządzających, a gdzie zmierzymy się z ekstremalnymi warunkami?

Against the Storm w PC Game Pass

Pełne wydanie gry doczeka się także innego ważnego momentu w postaci wprowadzenia w dniu premiery tytułu do oferty abonamentu PC Game Pass. Posiadacze tej usługi lub Xbox Game Passa Ultimate mogą liczyć na darmowy tytuł do tytułu od 8 grudnia.

Kiedy wydany zostanie Against the Storm?

Pełna wersja Against the Storm ukaże się 8 grudnia 2023 roku na Xbox Series S, Xbox Series X, Xbox One, komputerach osobistych, Nintendo Switch oraz PlayStation 4 i PlayStation 5.

Nowy zwiastun Against the Storm 1.0
Idź do oryginalnego materiału