Recenzja STALKER 2: Heart of Chornobyl. „Not great, not terrible”
1 rok temu
Zdjęcie: Okładka gry S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl
Piętnaście lat czekaliśmy na to, aby powrócić do Zony. Ostatecznie udało się to za sprawą gry STALKER 2: Heart of Chornobyl, która przeszła przez bardzo długą i krętą drogę. Niestety na jej końcu nie znajdziemy garnca ze złotem, a...
Powiązane
Polecane
Wrze po decyzji sędziów. Vinicius skrzywdzony?
35 minut temu
Wielki powrót Neymara. "Jest ojcem dla tej drużyny"
47 minut temu










![Aktywne zakończenie sezonu w Obierwi. Sportowe podsumowanie Klubu Aktywnych Dzieciaków [ZDJĘCIA]](https://www.eostroleka.pl/luba/dane/pliki/zdjecia/2026/collage65.jpg)






