Rockstar potwierdza: GTA 6 na premierę to tylko tryb single-player

2 godzin temu

Jak spodziewało się wielu graczy, premierowa wersja Grand Theft Auto 6, która ujrzy światło dzienne 19 listopada, będzie zawierała wyłącznie kampanię dla jednego gracza. Rockstar potwierdził to w ramach publikacji szeregu nowych informacji o grze, obejmujących między innymi ceny, edycję Ultimate i bonusy przedsprzedażowe. Mało tego: Gwiazdy Rocka nie tylko potwierdziły, iż GTA 6 to sam „singiel”, ale też nie wspomniały o trybie online choćby jednym słowem.

Idź do oryginalnego materiału