Kod:<div>tekst</div>
Ten obraz to był renesans, jakbyś się zastanawiał. W labiryncie.
Ale wbrew pozorom rokoko to nie był taki zły strzał. Różnica leży przede wszystkim w kolorystyce, nastroju i tematyce. Ta grecka toga powinna być dobrym wyznacznikiem.
Witaj.















