WARHAMMER 40k: Speed Freeks wypuszcza nową, otwartą betę

3 tygodni temu

Zobacz uniwersum Warhammer 40,0000 oczami uzależnionych od adrenaliny Orków w tej darmowej grze wyścigowej, w ramach nowego eventu Skulls.

Warhammer 40k: Speed Freeks, wieloosobowa gra wyścigowa dostępna w modelu free-to-play, 23 maja wejdzie w fazę otwartej bety, powracając na Festiwal Gier Wideo Warhammer SKULLS. Ta wersja gry oferuje graczom nowy tryb rozgrywki. Otwarta beta będzie dostępna na Steamie od 23 maja, godz. 19 CEST do 30 maja, godz. 19:00 CEST.

Zobacz również: Indika – recenzja gry. Dzieci Bułhakowa

W 41. tysiącleciu kult opętanych prędkością Orków wyłonił się, by zebrać ogromną Speedwaaagh! Speed Freeks nie wytrzymają dnia bez szybkiej walki z najszybszymi, najszybszymi, pulsującymi, szarpiącymi mózg kombinacjami dakka, wprowadzają swój doładowany tłum buggy i czołgów do Speedwaaagh! Piekielnie zdeterminowani, by zestrzelić wszystko na swojej drodze Orkowie ścigają się w bitwie, próbując udowodnić, iż są najszybszymi Orkami w całej galaktyce.

Kill Konvoy to nowy, wybuchowy tryb wyścigowy. Dwie drużyny 8 na 8 mają gigantyczną Stompę, której pomagają dotrzeć do mety jako pierwsi. Zawodnicy muszą opracować strategię, używając skutecznych kombinacji pojazdów i taktyki kunnin, aby zniszczyć przeciwników i zyskać morale. Jednocześnie zbierają potężne bomby do dostarczenia i zdetonowania na wrogiej Stompie, aby ją spowolnić. Beta oferuje tymczasem siedem grywalnych pojazdów i dwa epickie pola bitew.

grafika promocyjna gry Warhammer 40k: Speed Freeks | Plaion Polska

Aby uzyskać dostęp do bety na Steam, użytkownicy będą musieli założyć lub zalogować się do PROS. Jest to konto usług online dla nadchodzących gier od PLAION, Saber Interactive, Deep Silver i innych.


Źródło obrazka głównego: materiały prasowe | Plaion Polska

Idź do oryginalnego materiału