Xbox znów chce grać o wszystko. Tym razem nie ma miejsca na potknięcia

2 godzin temu
O Xboksie od lat mówi się trochę tak, jak o drużynie z wielkim stadionem, bogatym właścicielem i składem, który na papierze powinien bić się o wszystko, ale regularnie potyka się w najmniej wygodnych momentach. Czy to przesada? Być może....
Idź do oryginalnego materiału