W czerwcu gracze popularnego survival horroru będą mogli założyć maskę hokejową i wcielić się w postać kultowego zabójcy.
Dead by Daylight to wieloosobowa gra, w której gracze dzielą się na uciekinierów i jednego zabójcę. Zasady są proste. Uciekinierzy muszą uciec. A zabójca? Upewnić się, iż nikt nikt nie wydostanie się z mapy gry żywy. Wygląda na to, iż teraz cała zabawa stanie się jeszcze bardziej krwawa.
Opublikowany przez oficjalne konto gry zwiastun nie pozostawia żadnych złudzeń – już 16 czerwca w Dead by Daylight pojawi się doskonale wszystkim znana postać z kultowej serii Piątek Trzynastego. Tym samym Jason Voorhees wreszcie dołączy do panteonu dostępnych w grze antagonistów takich jak laleczka Chucky, Freddy Krueger, czy sam Dracula.
Fot. główna: mat. prasowe

4 tygodni temu












![Tak gra 18-letni Bośniak. Zobacz efektownego gola [WIDEO]](https://sf-administracja.wpcdn.pl/storage2/featured_original/6a3c3547649808_73870609.jpg)

