Jestem właścicielem klubu "Pure Lux" przy ulicy Pokątnej i organizuję poturniejowe afterparty. Biorąc pod uwagę, tę całą rywalizację UK vs. USA pomyślałem, iż może chciałabyś wpaść.
Będzie dużo osób, które mogą Cię zainteresować w kwestiach współpracy i nie tylko. Zaprosiłem też Lacey Evans, naszą rodzimą wizzfluencerkę. Mógłbym was zapoznać.
To tylko luźna propozycja, nie czuj się zobowiązana!
A do "Luxa" i tak zawsze zapraszam, mamy jedyne takie drinki w całym Londynie ;)
Kod:<div ...












![Indykpol AZS Olsztyn zyska nowego sponsora tytularnego? Rozmawiamy z prezesem, Tomaszem Jankowskim [WIDEO]](https://static.olsztyn.com.pl/static/articles_photos/47/47320/7d9754709e2867d61f64817131063d16.jpg)




