Modder kończy multiplayer porzucony w The Last of Us Part 2

2 godzin temu
Zdjęcie: Młoda kobieta w ciemnej koszulce bez rękawów stoi w deszczu z mokrymi włosami i śladami na ramieniu.


Pierwsza część The Last of Us powstawała w czasach, kiedy trudno było sobie wyobrazić, żeby jakakolwiek strzelanka była pozbawiona trybu zabawy w kilka osób. Dlatego też dzieło Sony i Naughty Dog również otrzymało taki tryb. Niestety, druga część nie miała tyle szczęścia - aż do teraz.
Idź do oryginalnego materiału