Sony miało kazać producentowi kolekcjonerskich figurek zniszczyć cały przygotowany zapas

8 miesięcy temu

Firma Gaming Heads, zajmująca się produkcja kolekcjonerskich figurek, wystosowała „list otwarty”, w którym twierdzi, iż Sony kazało im zniszczyć wszystkie gadżety związane z własnością intelektualną PlayStation oraz anulować złożone zamówienia.

W dniu The Last of Us z przykrością musimy was oraz całą społeczność kolekcjonerów PlayStation, iż Sony kazało nam zniszczyć wszystkie towary oparte na ich własności intelektualnej, w tym zapas magazynowy, produkty gotowe do wysyłki, produkty w produkcji, produkty gotowe do rozpoczęcia produkcji oraz planowane projekty. Tak, to oznacza również zniszczenie produktów za które zapłaciliście i czekacie na wysyłkę” - napisała firma w mediach społecznościowych.

Współpracowaliśmy z Sony przez ponad dekadę, dostarczając wam jedne z najlepszych towarów kolekcjonerskich i z całych sił próbujemy nakłonić ich do zmiany zdania. Wiedzą, iż zapłaciliście ciężko zarobione pieniądze za produkty, które są gotowe do wysyłki lub w produkcji, ale niestety, po spróbowaniu wszystkiego co było w naszej mocy, kazali nam nie wysyłać wam zamówionych rzeczy” - pisze dalej producnet.

Idź do oryginalnego materiału