Wojna konsol o GTA 6 rozpoczęta. Sony twierdzi, iż gra działa najlepiej na PS5, podczas gdy gracze na Xbox Series X/S stracą unikalne funkcje dźwiękowe

2 godzin temu
Sony oficjalnie ogłosiło bliską współpracę ze studiem Rockstar Games, dumnie zapowiadając, iż Grand Theft Auto 6 zaoferuje najlepsze wrażenia właśnie na konsoli PlayStation 5. Japoński gigant ujawnił techniczne szczegóły, które mają dać przewagę nad sprzętem Microsoftu - w tym wyjątkowe wykorzystanie kontrolera DualSense.
Sony twierdzi, iż Grand Theft Auto 6 "działa najlepiej na PS5", co jest zasługą pełnego wykorzystania unikalnych i immersyjnych funkcji konsoli. Firma głośno chwali się swoim "bliskim partnerstwem" z zespołem Rockstar Games, dając jasno do zrozumienia, kto zamierza zdominować marketing wokół tej produkcji. W specjalnym wpisie opublikowanym na oficjalnym blogu …
Idź do oryginalnego materiału